Apple Mail Update

Apple Mail Update dla Mac

Zaktualizuj oficjalnego klienta poczty Apple dla komputerów Mac

Apple Mail Update to aktualizacja stabilności dla Apple Mail na Maca. Naprawia problemy u osób, u których występują awarie programu Mail po aktualizacji w systemie OS X 10.5.6. Apple Mail for Mac jest oficjalnym klientem pocztowym Apple dla OS... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Naprawia problemy ze stabilnością

Wady

  • -

Bardzo dobry
8

Apple Mail Update to aktualizacja stabilności dla Apple Mail na Maca. Naprawia problemy u osób, u których występują awarie programu Mail po aktualizacji w systemie OS X 10.5.6.

Apple Mail for Mac jest oficjalnym klientem pocztowym Apple dla OS X. Jest to bardzo kompetentna alternatywa dla Outlooka i znacznie lepiej pasuje do architektury systemu OS X.

Apple Mail dla komputerów Mac jest niezwykle łatwy w użyciu i oferuje funkcje oraz wyjątkowo przejrzysty interfejs. Proces konfiguracji jest niezwykle prosty dzięki kreatorowi Apple Mail Setup, który umożliwia skonfigurowanie go tak, aby odbierał niemal każdą pocztę, w tym usługi internetowe, takie jak Hotmail i Gmail.

Pamiętaj, że nie możesz pobrać programu Apple Mail jako osobnego komponentu. Jest częścią dowolnej wersji systemu OS X i jest automatycznie domyślnym klientem poczty na komputerze Mac. Ten plik do pobrania jest wyłącznie aktualizacją dla osób cierpiących na problemy ze stabilnością w systemie OS X 10.5.6.

Głównym problemem, z jakim użytkownicy mają do czynienia z pocztą, jest wydawanie nowych wersji systemu OS X, czasami pojawiają się problemy z połączeniem i wysyłaniem, które należy naprawić za pomocą obejścia, mimo że firma Apple zwykle wydaje aktualizacje, aby je naprawić.

Usługa Apple Mail Update może naprawić problemy ze stabilnością, jeśli wystąpiły awarie systemu OS X 10.5.6

Najczęściej pobierane Mailing do klientów na mac

Apple Mail Update

Download

Apple Mail Update 1.0

Opinie użytkowników o Apple Mail Update

Sponsorowany×